Šampūnas pažeistiems plaukams Kevin Murphy REPAIR.ME.WASH 250ML

29.00

Kevin Murphy REPAIR.ME.WASH šampūnas atgaivina nualintus plaukus ir panaikina sausumą, perteklinio priemonių naudojimo sukeltus  pažeidimus ir šiurkštumo požymius. Pasiruoškite atnaujinti ir atkurti nualintus plaukus – mūsų atkuriamasis gydomasis  šampūnas yra praturtintas galingais baltymais ir aminorūgštimis. Jis padės sustiprinti plaukus nuo šaknų iki galiukų,  švelniai pašalindamas apnašas ir ištaisydamas plaukų patirtą žalą.

* Bliss Beauty meistrai padės išsirinkti tinkamus produktus! Kreipkitės “messenger chat” langelyje ir gausite išsamią konsultaciją.

Kategorijos: , Produkto kodas: 2ef609c3250a Brand:

Aprašymas

Naudojimas

Tepkite ant drėgnų plaukų, švelniai įmasažuokite į galvos odą. Nuplaukite ir pakartokite jeigu reikia.
Pilnam efektui pasiekti naudokite kartu su REPAIR-ME.RINSE kondicionieriumi ir RE.STORE atkuriamąja kauke.

Nauda

  • energijos baltymų ir fermentų mišinys plaukams; 
  • maitina ir atkuria plaukus bei padidina jų apimtį; 
  • suteikia plaukams stiprumo ir lygumo; 
  • užtikrina esminį drėkinimą; 
  • idealiai tinka visų tipų plaukams, kuriems reikia tikslinio atkūrimo;
  • be sulfatų, parabenų, neatlikti bandymai su gyvūnais.  

Veikliosios medžiagos

Bromelainas  – ananasų fermentas, kurio pagrindinė užduotis – giliai įsiskverbti į plaukus, taip užtikrinant tikslingą jų maitinimą neapsunkinant plaukų.
Papainas  – galingas papajos fermentas, vertinamas dėl gebėjimo sustiprinti kitų ingredientų veiklą, drėkinant ir gerinant bendrą plaukų elastingumą.
Žaliojo žirnio proteinas – tai „super maistas“ jūsų plaukams, kuriame gausu aminorūgščių. Jis suteikia intensyvų drėkinimą, kuris padeda maitinti ir atgaivinti, tinkamai pasirūpinti pažeistais plaukais.
Šilko amino rūgštys  – gausi kondicionuojanti ir drėkinanti pagalba, padedanti pagerinti hidrataciją ir pritraukti drėgmę plaukams. Plaukai lieka lankstesni, minkštesni ir lengviau suvaldomi.
Bambuko ekstraktas – prisotintas antioksidantų, vitaminų bei mineralinių medžiagų šaltinis. Tai pagrindinis produkto ingredientas, padedantis apsaugoti plaukus ir išlaikyti sveiką jų būklę. Prideda plaukams natūralaus blizgesio ir spindesio.

Papildoma informacija

Talpa

,