Drėkinamasis kondicionierius Kevin Murphy HYDRATE-ME.RINSE 250ML

27.00

HYDRATE.ME.RINSE –  drėkinamasis ir raminamasis kondicionierius atkuria plaukus, kuriems reikia gydymo, bei padidina jų apimtį.  Idealiai tinka natūraliai sausiems arba nepalankių, sausų klimato sąlygų paveiktiems plaukams. „HYDRATE-ME.RINSE“  suteikia esminį drėgmės kiekį, skirtą maitinti sausus, nualintus plaukus, ir pakeičia suskilinėjusių galiukų išvaizdą.  „HYDRATE-ME.RINSE“ pasižymi daugybe teigiamų antioksidacinių savybių ir suteikia pamaitintų, sveikai žvilgančių  plaukų išvaizdą. 

Neturime

Kategorijos: , Produkto kodas: 4a1ebed32865 Brand:

Aprašymas

Naudojimas

Tepkite ant ką tik išplautų plaukų ir 1–2 minutes palikite,  išskalaukite. Efektui pasiekti naudokite kaip paskutinį žingsnį po plovimo su HYDRATE-ME.WASH bei HYDRATE-ME.MASQUE. Tinkamas naudoti kasdien.

Nauda

  • gausus antioksidantų mišinys padeda sustiprinti drėkinimą;
  • padeda suteikti būtinąjį drėkinimą ir blizgesį; 
  • padeda išlyginti plaukus ir suteikia šilkinio švelnumo pojūtį; 
  • gausus vitaminų ir maitinamųjų aliejų; 
  • idealiai tinka normaliems ir sausiems plaukams; 

be sulfatų, parabenų, neatlikti bandymai su gyvūnais. 

Veikliosios medžiagos

Kakadu slyva  – kilusi iš Australijos šiaurinės teritorijos, savyje sukaupusi didžiausią, bet kurio žinomo augalo natūralaus vitamino C koncentraciją. Padeda išlyginti plaukų paviršių, taip išlaikydama juose drėgmę.

Jojobos esteriai  – suteikia minkštinamąjį efektą, dėl kurio plaukai tampa atsparesni susivėlimams, mažina šiaušimąsi, taip pat padeda išvengti aplinkos veiksnių žalos ir skilinėjančių galiukų.

Taukmedžių sviestas  – užtikrina reikiamą drėkinimą sausiems ir pažeistiems plaukams, padėdamas apsaugoti plaukus nuo aplinkos veiksnių. Veikiantis kaip apsauga nuo plaukų skilinėjimo, lūžinėjimo ir trupėjimo. Lengvai ir greitai įsigeriantis sviestas prisotina plaukus ir galvos odą, neužkimšdamas plaukų žvynelių ir folikolų.

Nakvišų aliejus – turtingas Omega 6 6altinis, kuris drėkina ir suminkština plaukus. Aliejuje esantys fosfolipidai, padeda išsaugoti drėgmę bei gerina plaukų būklę.

Papildoma informacija

Talpa

,