Grožio studija Utenos mieste, kuriai rūpi kliento išvaizda ne tik šiandien, bet ir po mėnesio. Susipažinkite su Bliss komanda.

Indrė

Aš esu Bliss Beauty įkūrėja Indrė. Jau baigusi gimnaziją tvirtai žinojau, kad noriu savo gyvenimą sieti su grožio industrija. Taigi, prieš dešimtmetį baigiau higieninės ir dekoratyviosios kosmetologijos bakalauro studijas Vilniuje. Kurį laiką padirbusi viename iš Vilniaus SPA centrų, pasipildžiau ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių bagažą. Po kurio laiko nusprendžiau iš sostinės persikelti į savo gimtąjį kraštą – Uteną. Keletą metų praleidusi salone supratau, kad pati norėčiau įkurti studiją pagal savo regėtą viziją.

Ingrida

“Šypsena, kurią dažniausiai sutinkame veido procedūrų, pedikiūro ir blakstienų laminavimo procedūrose.

Ypatingai kruopšti Ingrida, jau nuo studijų metų pasižymėjo didele aistra veido procedūroms. Bliss Beauty įkūrėja Indrė, kuri dėstė ir mokino būsimąsias kosmetologes Utenos kolegijoje, paantris ir sutiks, kad Ingrida buvo viena iš potencialiausių grupės merginų.

Sėkmingai startavusi, Ingrida sparčiu žingsniu eina į priekį ir plečia savo paslaugų ratą – atlieka veido procedūras, pedikiūrus bei blakstienų laminavimą.

Meistrės praktikos krepšys pilnas gerų patirčių ir laimingų klientų.

Monika

Kosmetologė Monika, jau nuo mokyklos svajojo dirbti grožio srityje, todėl įstojo į Utenos kolegiją, kosmetologijos studijų programą ir sėkmingai tapo kvalifikuota kosmetologe. Monika, kruopšti ir mylinti savo darbą, Bliss Beauty grožio studijoje atlieka manikiūro ir pedikiūro procedūras.

Kristina

Bliss Beauty senbuvė, savo darbą mylintis žmogus.

Teptukai, spalvos – tai kiekvienos dienos įkvepimas – kurti grožį plaukuose. Darbas su žmonėmis motyvuoja judėti į priekį, todėl su meile ir didžiuliu noru, plaukų stilistė Kristina, nuolat juda į priekį.

Nuolatinis tobulėjimas atveda į nesibaigiančią kūrybą.

Kotryna

Perspektyvi, diplomuota nagų meistrė Kotryna.

Buvusi Indrės mokinė puikiai atlieka manikiūrus bei pedikiūrus. Jau studijų metais ji pasižymėjo kruopštumu ir atsakingumu.

Ir tuo viskas tikrai nepasibaigė. Po studijų, Kotryna gilino žinias įvairiuose mokymuose bei seminaruose.

Elena

Kosmetikė Elena pasakoja, kad būtent šis darbas teikia didžiulį malonumą, nes tai kelias ir galimybė pažinti vis naujus žmones ir prisidėti prie jų grožio puoselėjimo.

Elena atlieka šias procedūras: antakių korekcijos ir dažymai, blakstienų dažymai, veido valymai, veido procedūros, depiliacijos, makiažai.

Rūta

Plaukų stilistė ir kirpėja Rūta yra gimus iir užaugusi Vilniuje. Jau nuo vaikystės žinojo, kad bus kirpėja ir štai svajonė išsipildė. Šioje grožio srityje Rūta dirba jau 16-lika metų ir net neįsivaizduoja savęs kitur.

Kristina

Kristina – viena iš mūsų Bliss Beauty nagučių fėjų komandos. Jau mokyklos laikais buvo dailės maniakė ir piešdavo visur ir visada. Tad, kartu su jūsų norais ir Kristinos kuopštumu bei fantazija, galime paversti jūsų manikiūro spalvas ir raštus visiškai nerealiu.