Purškiamas kondicionierius YOUNG.AGAIN DRY CONDITONER 250ML

26.00

Kevin Murphy YOUNG.AGAIN purškiamas kondicionierius – tai itin lengvas purškiamas kondicionierius, kuris maitina jūsų plaukus, atkuria minkštumą, pagerina jų formavimą ir apsaugo. Ypatinga formulė leidžia atgaivinti plaukus ir praleisti dar vieną dieną neplaunant jų. Tinka visiems plaukų tipams.

* Bliss Beauty meistrai padės išsirinkti tinkamus produktus! Kreipkitės “messenger chat” langelyje ir gausite išsamią konsultaciją.

Kategorijos: , Produkto kodas: 87d3bfc2980c Brand:

Aprašymas

Naudojimas

Gerai suplakite ir purškite ant sausų plaukų nuo plaukų vidurio iki galų. Nenuplaukite. Iššukuokite ir stilizuokite plaukus, kaip įprasta.

Rekomenduojame kartu naudoti  YOUNG.AGAIN.WASH atstatomąjį šampūną, YOUNG.AGAIN.RINSE atstatomąjį kondicionierių ir YOUNG.AGAIN OIL gydomąjį aliejuką plaukams.

Nauda

  • Suteikia maitinimą.
  • Suteikia drėkinimą.
  • Suteikia kondicionavimą.
  • Palengvina plaukų iššūkavimą.

 

* Bliss Beauty meistrai padės išsirinkti tinkamus produktus! Kreipkitės “messenger chat” langelyje ir gausite išsamią konsultaciją.

Ingredientai

Saulėgrąžų sėklų ekstraktas – suteikia antioksidacinių savybių, padedančių išvengti drėgmės praradimo nuo saulės poveikio.
Pantenolis  – pagerina plaukų valdomumą ir minkštumą.
Italinio šlamučio ekstraktas – žinomas dėl savo atjauninančios naudos. Vertinamas dėl naudingų raminančių savybių ir stiprinančio bei atkuriamojo poveikio plaukams.