HD BLUMOIST SERUMAS 30ml

26.00

Intensyvaus poveikio drėkinamasis koncentratas, turintis apsauginį poveikį nuo LED ar mėlynos šviesos.

Neturime

Kategorija: Brand:

Aprašymas

Intensyvaus poveikio drėkinamasis koncentratas, turintis apsauginį poveikį nuo LED ar mėlynos šviesos. Intensyvaus poveikio drėkinamasis koncentratas, turintis apsauginį poveikį nuo LED ar mėlynos šviesos. Pasižymi daugiasluoksniu drėkinamuoju poveikiu, turinčiu greitą ir tęstinį poveikį., turinčiu greitą ir tęstinį poveikį. Į veikliąsias medžiagas įtraukta BLS („Blue Light Shield“) technologija apsaugo nuo senėjimo požymių, kuriuos sukelia skaitmeninių prietaisų LED šviesa. Kasdienis jo naudojimas padeda padidinti natūralią odos drėgmę, kad oda būtų lygi ir apsaugota.

Drėkinamasis kompleksas 72, mažos ir didelės molekulinės masės hialurono rūgštis, endogeninis hialurono rūgšties aktyvatorius, natūralus drėkinantis faktorius, Ceratonia siliqua, poliarizuotas vanduo, eksolopolisaharidai, keramidai, vitaminas E ir BLUE LIGHT SHIELD technologija (LED filtras)

Naudojimas:užlašinkite kelis lašus priemonės ant pirštų galiukų ir švelniai masažuodami tepkite ant veido, kaklo ir dekoltė odos. Idealiai tinka kaip bazinė priemonė. Toliau naudokite įprastas kosmetikos priemones.

 

Priemonę rekomenduojame įsigyti tik su kosmetologo rekomendacija.

Nori nemokamos odos konsultacijos? Spausk čia