Kevin murphy – YOUNG.AGAIN.WASH

29.00

Jaunatviška apimtis ir elastingumas pažeistiems trapiems plaukams sugrįžta su „YOUNG.AGAIN.WASH“. Jis stiprina, atkuria ir suteikia maitinamąjį aminorūgščių kompleksą kartu su sudedamosiomis dalimis, specialiai atrinktomis dėl savybių, gražinančių plaukams jaunystę. Tai priežiūros priemonė, užtikrinanti visada puikų rezultatą: plaukai blizga, atrodo ir vėl jaučiasi jauni.

Kategorija: Brand:

Aprašymas

Naudojimas

Užtepkite ant drėgnų plaukų ir švelniai masažuokite į plaukus ir galvos odą. Geriausiems rezultatams pasiekti naudokite YOUNG.AGAIN kondicionierių.

Nauda

• Gausus antioksidantų mišinys padeda atkurti ir padidinti apimtį
• Gaivinančios sudedamosios dalys padės atkurti jaunatviškesnę išvaizdą
• Užtikrintas plaukų blizgesys ir spindėjimas
• Idealiai tinka sausiems, pažeistiems ir trapiems plaukams
• Be sulfatų, parabenų, neatlikti bandymai su gyvūnais.

Veikliosios medžiagos

Lotoso žiedų ekstraktas – puikios raminamos ir minkštinamos savybės, suteikia plaukų išvaizdai minkštumo ir elastingumo.
Australijos vaisių ekstraktai (dykumos laimo, australiškojo apvaliojo laimo, aukštojo podokarpo, australiškojo pirštinio laimo, burdekin slyvos ir kakadu slyvos) buvo pasirinkti dėl jų atsparumo atšiaurioms klimato sąlygoms ir hidrofilinių savybių. Kartu jie suteikia blizgesio, stiprumo ir spindesio plaukams.
Baobabo sėklų aliejus (lot. Adansonia Digitata)– supermaistas iš Afrikos, pasižymintis mitybine nauda, padeda atkurti pažeistus plaukus, suteikia jiems stiprumo ir drėkina, užtikrina lengvesnę jų priežiūrą ir švelnumą.
Itališkojo šlamučio ekstraktas (lot. Helichrysum Italicum) ekstraktas turi atjauninančių savybių. Jis maloniai ramina, padeda stiprinti ir atkurti plaukus.
Orchidėjos žiedai – atsparūs net ir pačiam atšiauriausiam klimatui, todėl jų ekstrakte yra gausu maitinamųjų baltymų, kurie padeda sustiprinti ir sutvirtinti plaukus, kartu juos stipriai drėkina, minkština ir suteikia elastingumo.