Purškiklis šviesiems plaukams Kevin Murphy SHIMMER.ME BLONDE

28.00

Kevin Murphy SHIMMER.ME BLONDE –  priemonė, kuri yra praturtinta spalvą sodrinančiomis medžiagomis ir optinėmis šviesinamosiomis medžiagomis, kurios suteikia  ryškų žvilgesį ir spinduliuojantį blizgesį ryškesniems šviesiems ar pilkiems atspalviams. Augalinės sudedamosios dalys yra  specialiai renkamos Australijos drėgnuosiuose atogrąžų miškuose, jos pasirinktos dėl gebėjimo augti sudėtingomis klimato  sąlygomis, suteikia elastingumo ir drėkina, o šviesos atspindį suteikianti technologija iš aukštos kokybės odos priežiūros  priemonių suteikia puikų, plaukų neapsunkinantį blizgesį.

Turime

Kategorijos: , Produkto kodas: de890d86e814

Aprašymas

 

Naudojimas

Purkšti ant drėgnų, rankšluoščiu nusausintų plaukų arba ant sausų, esant poreikiui.

Nauda

  • maitinamasis Australijos vaisių ekstraktų mišinio poveikis;
  • greitas švytinčio blizgesio efektas ir malonus aromatas; 
  • pagalba įveikiant geltonus ir auksinius atspalvius; 
  • plaukams reikalingas maitinimas ir drėkinimas; 
  • skirta visiems plaukų tipams;
  • be sulfatų, parabenų, neatlikti bandymai su gyvūnais.

Veikliosios medžiagos

Australijos vaisių ekstraktai – šeši labai naudingi ekstraktai, kurie buvo pasirinkti atsižvelgiant į jų atsparumą klimato sąlygoms ir jų hidrofilines savybes. Kartu jie suteikia stiprumo ir spindesio plaukams.

Atalių aliejus – gausus vitamino E ir nepakeičiamųjų riebiųjų rūgščių, kurios maitina ir drėkina plaukus, tuo pačiu suteikdamos blizgesio plaukams.

Bambuko ekstraktas – gausus antioksidantų ir vitaminų bei mineralinių medžiagų šaltinis. Tai pagrindinis ingredientas, padedantis apsaugoti plaukus ir palaikyti sveiką jų būklę. Suteikia plaukams natūralaus blizgesio ir spindesio.